Jakie ogrzewanie jest najlepsze?

Ogrzewanie domu jest bardzo kosztowne i nie zawsze tak skuteczne jak byśmy chcieli. Wybierając ogrzewanie do naszego domu, bądź decydując się na zmianę dotychczasowego powinniśmy brać pod uwagę koszta jakie będzie nasze ogrzewanie generować oraz funkcjonalność. Optymalnym rozwiązaniem w tej sprawie zdaje się być wybór kotła na paliwo stałe. Ze względu na wciąż rosnące opłaty gazu powinniśmy dokładać wszelkich starań do zminimalizowania jego zużycia. Wspaniałym rozwiązaniem w tej sprawie są kotły Junkers zasilane paliwem stałym. Moc takich kotłów graniczy w przedziale 12kW – 45kW. Co powinniśmy o nich wiedzieć? Czy faktycznie są oszczędne?

 

ogrzewanie

 

Kotły Junkers

Kotły Junkers zyskują co raz większą popularność ze względu na niskie koszta ogrzewania oraz unikalny design. Zgodzimy się, że w czasach jakich żyjemy funkcjonalność idzie na równi z estetyką. Kotłem Junkers sprawnie ogrzejemy cały dom. W razie jakiejkolwiek awarii nie musimy obawiać się wysokich kosztów naprawy, ze względu na to iż te urządzenia grzewcze obowiązuje gwarancja producenta. A na oszczędności jakiego rzędu możemy liczyć, decydując się na wymianę starego kotła na nowy? Mówi się o oszczędnościach w granicach 40%. Te obliczenia są jak najbardziej realne. Dzięki temu inwestycja w nowy kocioł zwróci się bardzo szybko.

Inteligentny kocioł

Nowe kotły, precyzyjnie współpracują z instalacją solarną i kotłem kondensacyjnym. Wszystko to sprawia, że oszczędności są co raz większe. Kocioł wyposażony jest w regulatory pogodowe oraz pokojowe. Istnieje także możliwość programowania kotła tygodniowo oraz dobowo. Warto zauważyć iż nowoczesny kocioł Junkers ma wbudowany sterownik telefoniczny, dzięki czemu możemy kontrolować pracę kotła przy użyciu telefonu. Wszystkie te funkcje sprawiają, iż posiadanie kotła Junkers jest nie tylko oszczędne ale także bardzo wygodne! Koniecznie zapoznaj się z oferta kotów Junkers. Wiele funkcji kotła jest dodatkowych, dlatego zdecyduj jakie powinien mieć ten który wybierzesz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *